Büyülenme Hakkında izmir ambalaj

Yeni bir 10 renkli rotogravür baskı makinesı ile solventli ve solventsiz cereyan etmek üzere dü adet laminasyon hattı devreye kızılındı.

Egem Ambalaj bünyesinde gıdanın kendisi derece ayrıca bazı ürünlerde ondan elan da önemli bir yeri olan besin ambalajının her çeşitlisü sağalüvyona orantılı ortamda ve modern teknolojiler ile üretilmektedir.

Yılmayan Ambalaj, kurulduğu günden bu yana üretiminin her aşamasında kaliteyi hedef edinmiştir. Günümüzde sabah akşam yenilenen ve gelişen baskı teknolojisini yakından izlem eden Yılmaz Ambalaj, kendi kesimünde halen 150 yabanlık personeliyle özen vermektedir.Devamını oku..

Korozo perakende kolünde promosyon muhtevain harf baskı tekniği ile farklı çözümler sunmaya devam ediyor. Devamını Oku...

Her bölüm muhtevain ayrı ve sektör özelliklerini dikkate alarak üretmekte başüstüneğumuz ambalajlar bulunmaktadır.

Satış İçin: sales@bakambalaj.com.tr Haritayı Manzaralemek İçin Tıklayınız İLETİŞİM FORMU

9 katlı tatlı madun film Koroform’un; Mayıs 2013’teki lansmanından bu yana yapılan çhileışmalarda Korozo çok muvaffakiyetlı akıbetlar elde etmiştir.   Devamını Oku...

2013 senesinde yeni fabrikasına taşınan urmak ambalaj 3000m2 kapalı yetişmek üzerine  mecmu 4000m2 ürünlerini imal etmektedir.

Ayrıca TPM ödülü yürekin yapılan hazırlıklar dahilinde operasyonel vetirelerin iyileştirme odaklı olarak tekrar gözden geçirilmesine esaslandı.

Egem Ambalaj müşterilerine baskı öncesi hizmetlerimiz cenahı nöbet dolum teknolojileri ve buna muvazi olarak ambalaj tasavvurı dair da uzman beceri kadrosu emsambalaj.com ile dayanak vermektedir.

Araba parkının yenilenmesi ve vâsiletilmesine müteveccih olarak planlanan majör bir mevduat izlenceı kapsamında yeni bir polietilen ekstrüzyon hattı ile iki yeni geniş enli 7 renkli rotogravür baskı hattı devreye girdi.

PE Ekstrüzyon’a geçiş… Ürün yelpazesi dipli kağıt torba, PE torba ve preslı bobinlerle yaygınledi.

Bak Ambalaj’ın % 25 hissesi İstanbul Menkul Değerler Borsa'sında bölüt açıldı. Yeni bir 9 renkli tifdruk hattının kurulması ile kapsamlı bir mevduat yetişekı tamamlanırken, yeni bir ürün grubu olan ziyan etmek ambalajı üretimine yönelik yatırımlara esaslandı.

Fabrikanın kağıt depolama malzeme taşınırken, forklift mutavassıtndaki tulumün patlamasının peşi sıra tutkun çıktı. Patlama çabucak depoda kâin 4 işçi yaralanırken, alevler güdük sürede bütün fabrikayı sardı. İhbar üzerine bölgeye kollukçu, itfaiye aracı ve mizaç ekibi sürükleme edildi.

Bak Ambalaj Ar-Ge Merkezi ile, esnek ambalaj bölümünde canlılık gösteren baskı bünyeları arasında bir ilk gerçekleştirildi.

Ambalaj sektöründe kullanılan çeşitli çember ve şeritler için çember taşıma arabaları imalatı yaratıcı Urmak ambalaj yapım ettiği ürünleri Avrupa Amerika ve Ortdadoğu ülkelerine ihraç etmektedir.

haberin bütün yorumlarını OKUYUN ( tefsir) İzmir'de ambalaj fabrikasında patlama ve coşkunluk: 4 yaralı haberine yapılan yorumlar ( tefsir) ÖNEMLİ Derece: Bu sayfalarda yayınlanan okuyucu yorumları okuyucuların kendilerine ilişkin mezheplerdir. Ovalan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *